Альтернативи “Мої дзвінки” і “Прості дзвінки” щодо запису та обліку GSM дзвінків

Є ось такі два сервіси:
“Мої дзвінки”
“Простые звонки”
(обидва сервіси російські, тому посилання на них не розміщуємо) їхня ключова цінність була в тому, що вони вміли записувати розмови на телефонах Android і потім передавати у вашу CRM або складати в особистому кабінеті сервісу записи діалогів та історію дзвінків.

Ці сервіси були досить популярні, особливо в компаніях, чиї співробітники не сиділи в офісах і часто перебували там, де поганий інтернет, що не давало змоги використовувати IP softphone (у народі – “дзвонилка”).

Як працювали ці сервіси?
а. ви активуєте додаток на телефоні
б. цей додаток записує як диктофон усі ваші діалоги
в. коли телефон підключався до інтернету, додаток зв’язується з сервером і передає запис дзвінка на сервер. А з сервера цей запис міг падати в CRM.

У чому перевага такого сервісу?

 • простота. Щоб сервіс працював вам достатньо було встановити застосунок і дати доступ застосунку до запису дзвінків.
 • відносна доступність. Сервіси коштували не дуже великих грошей, що давало вам змогу забезпечити ними весь польовий відділ продажів.
 • наглядовість і контроль. Продавець знав, що його слухають, а роботодавець міг переконатися, чи справді “дуже зайнятий співробітник” дзвонив клієнту, але не додзвонився.

Але куди без недоліків?

 • сервіси записували всі дзвінки. Якщо телефон був особистий, а не робочий, то діалоги з мамою і дружиною потрапляли в історію спілкування.
 • сервіси працювали ТІЛЬКИ на Android, оскільки iPhone забороняє записувати діалоги будь-якими програмами, які встановлюються на телефон.
 • відносна безпека ваших даних. Ніхто не гарантував, що ваші дзвінки нікуди не передаються і більше ніким не прослуховуються.

Так от, хто користувався таким сервісом або планував користуватися, або шукав вирішення завдань контролю, які альтернативи на ринку України? Поки головна і найбільш ефективна альтернатива одна – сервіс віртуальної АТС від Київстар. Найімовірніше, ви подумаєте, що це рекламна інтеграція або автор куплений, але, на жаль, ні. З 2х причин:

 • головна – немає конкуренції та альтернатив, а отже, немає прагнення вендорів давати нам кращі умови. Інші оператори, наприклад Lifecell, теж дає свою телефонію. Але є проблеми з тим, щоб отримувати записи діалогів
 • не ідеальний варіант, чому, я опишу нижче

Як підключити Віртуальну АТС від Київстар?

 1. ви маєте бути контрактним абонентом Київстар. Якщо у ваших співробітників не контрактний Київстар або взагалі інший оператор, то доведеться переходити на контракт. Це обов’язково і пов’язано із захистом персональних даних.
 2. Ви маєте підключити послугу “Віртуальної АТС та Адміністратор API”, на момент публікації статті вартість – 1500 грн./разово
 3. підключити послугу запису дзвінків, на момент публікації статті вартість – 1500 грн./разово 350 грн./міс.
 4. якщо вам потрібна передача даних в CRM, то підключити послугу “Пакет API (інтеграція з CRM системами)”, на момент публікації статті вартість – 200 грн./міс.
  Вирізка з прайс листа послуги Віртуальної АТС виглядає так:

 

Як працює сервіс віртуальної АТС?
1. Власник контрактного номеру, до якого підключено сервіс, під час здійснення дзвінка передає дані на спеціальний сервер, який фіксує:

 • номер з якого телефонують
 • номер на який телефонують
 • тривалість дзвінка
 • запис дзвінка (якщо підключена послуга)

2. Потім ці дані з’являються у вас в особистому кабінеті сервісу і в CRM системі. Ось приклад як це виглядає в CRM Creatio:

Хочемо уточнити, що зовнішній вигляд історії дзвінків – це наші індивідуальні налаштування. Ви можете зібрати потрібний собі інтерфейс у відповідному для вас розділі.

3. Якщо у вас підключено послугу запису дзвінків, то аудіо, знову таки на прикладі CRM Creatio, з’являтимуться ось тут (в об’єкті дзвінка):

 

Щоб прослухати запис, його треба буде завантажити на комп’ютер, прослуховування з інтерфейсу системи – недоступне.

Детальніша інформація про те, як працює конектор на прикладі Creatio і де його можна завантажити – ось тут: Kyivstar vPBX Calls History for Creatio

Якщо у вас залишилися питання щодо роботи цього сервісу на прикладі CRM Creatio – пишіть сюди: sales@qube-soft.com (читаємо всі листи) або телефонуйте сюди: +38 050 99 54 784