Готові рішення

У нас є готові рішення на базі CRM Creatio, які можуть вас зацікавити. Каталог рішень постійно збільшується і розширюється

Сonnector
Конектор QubeSoft Nova Poshta для Creatio

Конектор QubeSoft Nova Poshta був створений для компаній з великим обсягом відправлень. Конектор дозволяє інтегрувати можливості особистого кабінету популярної української служби доставки "Нова Пошта" в Creatio. А завдяки автоматизації, ви зможете уникнути рутинних завдань зі створення та відстеження відправлень.

Сonnector
Multi phone service конектор для Creatio

Конектор дозволяє автоматизувати роботу в багатьох сферах і максимально використати переваги IP-телефонії. Він ідеально підходить для абонентів Київстар та Укртелеком та має численні особливості, включаючи click2dial, історію дзвінків та керування викликами. Крім того, він може працювати з мобільним телефоном.

Сonnector
Google Sheets конектор для Creatio

Конектор з'єднує Google Таблиці та Creatio, дозволяючи двосторонній обмін даними. З його допомогою можна автоматично переносити дані з таблиць Google та створювати нові об'єкти, такі як контакти, замовлення у Creatio. Це значно спрощує процес роботи з даними та забезпечує їхню точність та актуальність.

Сonnector
Prom.ua конектор для Creatio

Конектор був створений для користувачів інтернет-магазину Prom.ua. Дозволяє автоматизувати передачу замовлень з Prom.ua до Creatio за допомогою автоматичного імпорту через API. Система полегшує пошук клієнта або товару, а якщо результатів пошуку немає, автоматично створює нову картку клієнта або товару в системі. Конектор також має можливість одночасної роботи з декількома магазинами та налаштування через мапінг полів.

Сonnector
Конектор AlphaSMS для Creatio

Даний конектор був створений під замовлення компанії AlphaSMS. Завдяки конектору AlphaSMS для Creatio, ви зможете надсилати SMS-повідомлення для залучення клієнтів у будь-який час. Використовуючи конектор, ви матимете можливість відправляти SMS в більш ніж 200 країн світу.