Кейси

Головна мета розділу – познайомити вас з нашим досвідом впровадження. Розділ побудований таким чином, що ви можете відфільтрувати проєкти за видом діяльності, або тематикою задач. Вся інформація оновлюється і актуальна. А проєкти описані тезисами, в рамках нашого базового NDA

  • За видом діяльності:

  • За задачами впровадження:

  • за наявністю інтеграцій:

  • за регіоном:

Заміна CRM для документ сервісу “Вчасно!”
Вчасно – наш улюблений сервіс зі швидкого обміну та підписання документів 🙂 А тепер і наш клієнт! З радістю допомогли та забезпечили перехід команди “Вчасно!” на Українську CRM систему Creatio.  Наша співпраця дозволила автоматизувати роботу зі старими та новими клієнтами, виставлення рахунків та нагадувань.
Автоматизація процесів погоджень для Королівський Смак
Швидкість та правильність внутрішніх процесів в великих компаніях – дуже важливий показник. А інколи це ключовий фафктор для успішного рощвитку. Саме з метою забезпечення безпомилкових внутрініх процесів Королівський Смак (Віктор і Ко) обрали Creatio, а ми забезпечили оцифроку та автоматизацію цих процесів.
Оцифрування комунікацій для комерційного департаменту компанії МХП
МХП – компанія лідер в своєму сегменті в Україні і відома 80% споживачам. Тому, ми з великим ентузіазмом і бажанням взялися за проєкт автоматизації роботи комерційного відділу компанії. В рамках проєкт було реалізовано облік партнерських (не власних) складів і автоматичну реакцію на критично низькі залишки з процесом їх поповнення.    
Впровадження low-code платформи Creatio для “Ліга Медіа”
За допомогою low-code платформи Creatio була здійснена повна оцифровка відділу продажу, що включала автоматизацію обробки звернень, управління процесами побудови медіа-планів, створення комерційних пропозицій, керування оплатами та укладення контрактів.
Парне впровадження CRM для Vikonda
Ми успішно реалізували проект впровадження, співпрацюючи як професійні інтегратори з координатором CRM зі сторони замовника. Взаємодія дозволила значно підвищити швидкість і точність реалізації проекту. Ми успішно виконали блоки, пов’язані з продажами та управлінням великими замовленнями.
Юридичний білінг і автоматизація процесів для ArsLegem
ArsLegem – це юридична компанія, яка надає свої послуги в Україні та США. Модель роботи ArsLegem вимагає чіткого управлянн витраченим часом юристів, ьа всіма витратами, які є частиною юридичного проекту. Автоматизація процесів оплат та нагадувань.
Впровадження CRM Creatio для Makosh group (Україіна; Польща; Франція; Румунія)
Makosh group – холдиннгова компанія з якою ми реалізували 4 проекти впровадження CRM Creatio на офіси України, Польщі, Франції, Румунії. Здавалось би, навіщо впроваджувати CRM в нову компанію-філіал. Бо відкриття офісу – це інвестиції, а без CRM ви втрачаєте можливість прозоро управляти вашими інвестиціями.
Автоматизація процесів для Darex Energy
Darex Energy – один із найбільших виробників та постачальників дизельних генераторів в Україні. Для оцифровки і автоматизації свої прцоесів Darex Energy обрав найкращу CRM платформу в Україні – Creatio. А команда впровадження QubeSoft забезпечила оцифроку і автоматизацію таких процесів як продажі, сервіс, виробництво та облікові процедури.
Заміна CRM платформи для JustSchool
Це був яскравий проект для популярної онлайн-школи англійської мови в Україні – JustSchool. Наша команда працювала над налаштуванням та адаптацією CRM системи Creatio, співпрацюючи з іншими підрядниками. Наші завдання включали роботу з відділом підтримки та абонентськими чатами. Ми дякуємо JustSchool та нашим партнерам-підрядникам за успішне виконання проєкту в найкоротший термін.